Eilėraščiai
–
Jaučiu Tavo žvilgsnį pro žvaigždynų ūką lyg pro seniai nertą jau sudūlėjusią senelės baltą užuolaidą su ilgais auksiniais kutais, stilizuotom eglėm pakraščiuos, o vidury dangaus paukštukai. Tavo žvilgsnis šviečia ir šildo, kviečia ir perskverbia, lyg žvelgčiau į blizgantį kūdros vandenį pro sudūlėjusią senelės užuolaidą. Sūpuok, sakau, savo žvilgsnio gelmėj, augink sparnus lyg gulbei skristi.
–
Lyg pasiklydusį šunį prisijaukinau vėją. Ar atsimeni, sakau, Tą, kuris kadaise nutildė Genezareto ežere įsisiautėjusią vėtrą? Nušvito vėjas laiminga šypsena ir švilpaudamas imitavo karališką mostą To, kuris nutildė vėtrą.
–
Tavo žodis lyg Mozės regėtas erškėčio krūmas. Kibirkštys kyla ir kyla aukštyn. Apkabinu mėnulį lyg brolį anapusybės šviesoj. Tu lieptą permeti į kitą krantą. Bėgu.
–
Kaip ežeras išsilieja po gausių liūčių užtvindydamas pievas, taip ramybė ir palaima išplečia sielą. Ir plazda burės dvelkiant šiltam pietų vėjui.
–
Buvau trijų savaičių, kai nešė mane vasario vidury per pačius šalčius apmuturiuotą šilta skara į Angelų Sargų bažnyčią. Prie kūno krikšto marškinėliai iš balto markizeto su trim kukliom rožytėm. Gavau dovanų Trejybės artumą kartu su tikėjimu, meile, viltimi.
–
Jei neturėčiau Tavęs savo širdy, tarp didelių ir mažų skausmų pasiklysčiau.
–
Kaip švelniai lytėčiau Rimkūnų vieškelio dulkes, nusėdusias ant vaikiškų klumpių, kurias išdrožė senelis iš liepos medžio 44-ųjų varganą rudenį.
–
Lyg saulė užtekėk mano sieloje, sušildyk įšalusią žemę, pasodink sodo medžių, kad dieną naktį Tau oštų. Ir taip mano vargana meilė Tavo žvilgsnyje išaugs ligi dangaus.